NEWS | AKTUALNOŚCI


"Mocna" nowy przebój Marty Podulki
26 Lut, 2014

 MOCNA” nowy przebój MARTY PODULKI

„Mocna” to najnowszy singiel Marty Podulki, która po sukcesie "Nieodkrytego Lądu" nie zwalnia tempa. Kolejna przebojowa piosenka ma szanse zostać wielkim hitem tej wiosny.

Potężny głos Marty, pozytywny i motywujący tekst oraz energetyczny aranż powodują, że od tej piosenki nie można się wyzwolić. Oprócz dopingujących słów refrenu „Teraz czuję moc, Teraz czuję siłę, Pójdę własną drogą na sam szczyt, Tego chcę”, w pamięć zapada również charakterystyczny dźwięk saksofonu barytowego. W „Mocnej”, podobnie jak w „Nieodkrytym Lądzie”, użyto także banjo, który staje się elementem charakterystycznym dla utworów Marty. Piosenkarka idzie w kierunku neofolkowym, który jak słychać jest strzałem w dziesiątkę i w nim czuje się najlepiej.

Prace nad utworem trwały bardzo długo, ponieważ partie piosenki były nagrywane w wielu miejscach: USA, Lublinie, Poznaniu i Warszawie. Mastering został wykonany w USA przez Brad’a Blackwood’a z Euphonic Masters, który otrzymał nagrodę GRAMMY za współpracę z Maroon5.

Oficjalną premierę singiel miał na antenie Radia RMF FM, gdzie od ponad tygodnia znajduje się na rotacji i walczy już o wejście do Poplisty. 

Singiel promuje również zbliżający się Young Stars Festival, który odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu. Wcześniej piosenka się znajdzie na kompilacji „Young Stars”, której premiera już 8 kwietnia oraz na składance „Wiosna 2014”, której premiera 18 marca.

Niech Moc(na) będzie z Wami!

Posłuchajcie singla Marty: 

 Piosenka dostępna na:

iTunes: http://bit.ly/1fmqjbW 
Muzodajnia: 
http://bit.ly/1hdJ7Jk 
Empik.com: 
http://bit.ly/1ep6lIV 
Deezer: 
http://bit.ly/1nSSfVM 
T-mobile: 
http://bit.ly/1c7Mcrb 
Play The Music: 
http://bit.ly/1c7MY7m 
Nokia Mix Radio: 
http://bit.ly/MHPw5X

 

KOMENTARZE


© MyMusic | Wszystkie prawa zastrzeżone.